آکواپرو

آکواپرو از زیرمجموعه‌های آکوا تک در تایوان فعالیت دارد. بیشتر از ۲ دهه از فعالیت آن می‌گذرد و با اینکه نسبت به سافت واتر تجربه و سابقه کمتری دارد اما جزو برندهای پرفروش و قدرتمند است. دستگاه‌های تصفیه آب باکیفیت تولید می‌کند و توانسته است روش‌های مختلف تصفیه آب از جمله اسمز معکوس را روی دستگاه‌ها پیاده کند.

دستگاه‌های آکواپرو کیفیت بسیار بالایی دارند. می‌تواند انواع آلاینده‌ها را شناسایی کند و آن‌ها را از آب حذف کند. آلاینده‌های شیمیایی، آلاینده‌های زیستی، میکروارگانیسم‌ها و انواع نمک‌های محلول را از آب حذف می‌کند و خروجی آن آبی سالم و تمیز است.

آکوا یا آکوا تک در ایالت پنسیلوانیای امریکا تاسیس شد. یک برند که کار آن تحقیق و توسعه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب است و تکنولوژی ساخت را در اختیار شرکت‌های زیرمجموعه‌اش قرار می‌دهد. خود این برند هم دستگاه تصفیه آب تولید می‌کند. اما در حال حاضر به عنوان یک لیدر از شرکت‌های زیر مجموعه‌اش حمایت می‌کند. می‌توان گفت برند آکوا بیشترین میزان زیرمجموعه را در کشورهای جهان دارد.

فعالیت این مجموعه بزرگ تنها به تصفیه آب محدود نمی‌شود و در مورد روش‌های بهره‌وری از آب، نگهداری آب، بالا بردن کیفیت دستگاه‌های تصفیه و … نیز فعالیت دارد. شما هم احتمالا اسم برخی از زیرمجموعه‌های آن را شنیده باشید. ما در ادامه چند مورد از این زیرمجموعه‌ها که بسیار مطرح هستند و دستگاه‌های تصفیه آب آن‌ها در بازارهای ایران وجود دارد را به شما معرفی می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 3 نتیجه