از کجا دستگاه تصفیه هوا بخریم؟ آشنایی با مرکز فروش دستگاه تصفیه هوا در تهران

خب می‌تونیم مقاله رو اول با کی صحبت کلیشه‌ای و تکراری از اینکه از کجا دستگاه تصفیه هوا بخریم؟ و کدوم دستگاه تصفیه هوا خوبه و چه آپشن‌هایی دارن صحبت کنیم و بعد راجع به مرکز فروش دستگاه تصفیه هوا در تهران و بورس دستگاه تصفیه هوا صحبت کنیم. اما توی این مقاله اصلا قصد تبلیغات نداریم و می‌خوایم شما را با یک واقعیت بسیار ترسناک که به آن دچار هستیم آشنا کنیم. متاسفانه همانطور که می‌دانید، آلودگی سطح تهران و برخی از شهر‌های صنعتی دیگر ایران مثل شیراز، مشهد، اصفهان و اکثر مناطق جنوبی کشور عزیزمان، بسیار افزایش پیدا کرده است. دولت نیز با روش‌های مختلف مثل تعطیلی مدارس، اجرای طرح ترافیک یا تعطیلی کارخانه‌جات تلاش می‌کند تا آلودگی هوا را تا حد زیادی کنترل کند. اما همانطور که هم ما هم شما می‌دانیم، این کارها تا زمانی که بارندگی اتفاق نیافتد یا باد شدیدی به تهران نوزد، فایده‌ای ندارد. در این شرایط، دو گزینه مختلف برای انتخاب کردن پیش رو داریم. در درجه اول اینکه با تمام وجود به تدابیر دولت برای حل مشکل آلودگی هوا تهران اعتراض کنیم و در درجه دوم می‌توانیم به فکر راهی برای مقابله با این آلودگی باشیم. شما کدام راه را پیش می‌گیرید؟

آلودگی هوا ، قاتلی بی رحم

از کجا دستگاه تصفیه هوا بخریم؟ شاید تصور کنید که این تیتر یک تیتر فریبنده است. اما اصلا اینطور نیست. اگر به آمار و ارقام کشته‌ها در سال‌های مختلف در سطح جهانی نگاهی بیاندازید، خواهید دید که آلودگی هوا از هر جنگی در کره زمین بیشتر کشته گرفته است. متاسفانه در سال 2016، آمار کشته شدگان بر اساس آلودگی هوا به حدود 6 میلیون نفر در دنیا رسیده بود که اکثر آن را ساکنین شهرهای بزرگ تشکیل می‌دادند. البته این ارقام تنها نشان دهنده مرگ و میرهایی است که به صورت مستقیم به خاطر آلودگی هوا انجام شده‌اند. اگر بخواهیم مرگ افرادی که به خاطر نفس تنگی و سکته قلبی ناشی از هوای ناپاک را به این لیست اضافه کنیم، قطعا ترجیح می‌دهیم که یک کره دیگر را برای زندگی اننتخاب کنیم.

متاسفانه در سال 1398، آلودگی هوای پایتخت، یعنی تهران به حدی رسید که توانست صدر نشین لیست آلوده‌ترین شهرهای دنیا شود. این یعنی هوایی که ما هر لحظه تنفس می‌کنیم، همانند سمی است که هر لحظه امکان دارد ما را از پای در بیاورد. ماسک‌های فیلتردار و غیر فیلتدار هم مثل این هستند که با یک کفگیر بخواهید با تانک زرهی مبارزه کنید و تقریبا بی اثر هستند! به همین خاطر، باید با ابزار مناسب، سلامت خود و خانواده خودتان را حفظ کنید. تنها راه ممکن، استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا یا دستگاه‌های هواساز است.

در حال حاضر حدود 10 سال از ورود دستگاه‌های تصفیه هوا به ایران می‌گذرد. قطعا در سال‌های ابتدایی، فروش این محصولات اصلا زیاد نبود و تنها کسانی که بیماری‌های قلبی – ریوی داشتند، به سراغ خرید این دستگاه می‌آمدند. اما باید بدانید که این روزها، خرید ماسک فیلتردار و دستگاه تصفیه هوا، تبدیل به ترند‌های گوگل شده‌اند! ما هم به همین خاطر قصد داریم تا شما را با مرکز فروش دستگاه تصفیه هوا در تهران یا همان بورس دستگاه تصفیه هوا آشنا کنیم تا بدانید که از کجا باید این دستگاه را تهیه کنید.

 

پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید دستگاه لینک زیر را بخوانید:????????????????????

بهترین دستگاه تصفیه هوا چه دستگاهیه !

مرکز فروش دستگاه تصفیه هوا در تهران یا همان بورس دستگاه تصفیه هوا

 

Buying Air purifier from marketing center
خرید از بورس دستگاه تصفیه هوا

اگر در تهران سکونت دارید، این سوال در ذهنتان ایجاد می شود که از کجا دستگاه تصفیه هوا بخریم؟ پس باید بدانید که بهترین مرکز فروش دستگاه تصفیه هوا در تهران را باید خیابان امین حضور دانست. در این خیابان، مغازه‌های مختلفی برندهای متنوعی را ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. اما در حال حاضر، بسیاری از افراد، خرید اینترنتی را ترجیح می‌دهند. وبسایت‌های مختلفی در حال حاضر اقدام به فروش آنلاین محصولاتی مثل دستگاه تصفیه هوا کرده‌اند و طرفداران بسیار زیادی دارند. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که از دیجیکالا خرید خود را انجام دهند. دیجیکالا یک برند کاملا معتبر در دنیای تجارت محسوب می‌شود و شما می‌توانید برندهای متفاوت را در کنار هم مقایسه کنید و دیگر لازم نیست که این خیابان و آن خیابان را به دنبال برندهای متفاوت بگردید. اما متاسفانه از طرفی باید گفت که دیجیکالا یک برند تخصصی در زمینه دستگاه تصفیه هوا نیست. خوشبختانه این روزها وبسایت‌های معتبری مثل تعمیرتو وجود دارن که توی زمینه تخصصی انواع دستگاه تصفیه آب و انواع دستگاه تصفیه هوا یا کلا سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و فیلتراسیون فعالیت می‌کنند. با کمک این وبسایت‌ها، شما می‌توانید به سادگی برند معتبر مورد نظر خود را همراه با گارانتی معتبر و انجام تمامی مراحل نصب خریداری کنید.

حتما در حین خرید هر نوع دستگاه، حتی اگر از بورس دستگاه تصفیه هوا هم خرید می‌کنید، به گارانتی آن دقت کنید. معمولا فروشنده‌ها، نمی‌توانند خودشان دستگاه را گارانتی کنند، زیرا شناختی نسبت به قطعات مصرفی آن ندارند. همچنین ارائه خدمات پس از فروش، یکی از مهم‌ترین بخش‌های خرید شما محسوب می‌شود. به عنوان مثال، تعمیرتو، خدمات پس از فروش بسیار معتبری را ارائه می‌دهد و تا سال‌ها می‌توانید کلیه امور تعمیری دستگاه خود را به تعمیرتو بسپارید. همچنین این گروه می‌توانید یک نصاب حرفه‌ای برای نصب دستگاه شما ( در صورت نیاز) ارسال کند و دستگاه را در حضور شما با دریافت هزینه‌ای اندک، تست کرده و تحویل شما دهد. پس همواره مزایای خرید از فروشگاه‌های تخصصی دستگاه تصفیه هوا را در مقابل خرید از بورس دستگاه تصفیه هوا در نظر بگیرید و بهترین گزینه را انتخاب کنید! فراموش نکنید که در هر لحظه و همه جا، فاصله شما از تعمیرتو تنها یک تماس تلفنی است!

 

 

محمد گودرزی
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه