چرا خرید دستگاه تصفیه آب تعمیرتو بهتر و منطقی تر از دستگاه تصفیه آب دیجی کالا است

چرا خرید دستگاه تصفیه آب تعمیرتو بهتر و منطقی تر از دستگاه تصفیه آب دیجی کالا است؟

مدتهاست که خرید اینترنتی در ایران با استقبال زیادی مواجه شده است. یکی از اولین فروشگاه های آنلاین ایران، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است. بسیاری از افراد هر روز با اعتماد به این فروشگاه، خریدهای خود را انجام می دهند. مطمئناً با توجه به اعتباری که برای خود بدست آورده رقابت با این فروشگاه دشوار است. دستگاه تصفیه آب دیجی کالا یکی از کالاهای پر فروش این فروشگاه آنلاین به شمار می رود. 

با این حال پر فروش بودن یک کالا در یک سایت نشانه بهترین خدمات نیست. شاید دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی خوب برای بسیاری از کالاها باشد. اما خرید یک دستگاه تصفیه آب از یک فروشگاه تخصصی که قادر است اطلاعات و خدمات جامعی در رابطه با انواع دستگاه ها در اختیار مشتری قرار دهد مسلماً بهتر و منطقی تر خواهد بود. در ادامه به شما نشان خواهیم داد که چرا دستگاه تصفیه آب تعمیرتو، نسبت به دستگاه تصفیه آب دیجی کالا بهتر است. 

خرید دستگاه تصفیه آب 

بازار مملو از انواع دستگاه های تصفیه آب است. فروشگاه های بسیاری در سرتاسر کشور در زمینه فروش این تجهیزات فعالیت می کنند. اما سوال اینجاست که کدام یک قابل اطمینان تر هستند؟ در بین فروشگاه های اینترنتی، دیجی کالا یکی از فروشگاه های فعال و با تجربه است. اما آیا این فروشگاه، محلی مناسب برای خرید دستگاه تصفیه آب است؟ 

ارائه مشاوره تخصصی در تعمیرتو

برای آشنایی با محصولی که می خواهید خریداری کنید چه کار می کنید. آیا صرفاً مطالعه مطلبی کوتاه و خلاصه درباره یک دستگاه تصفیه آب به شما نشان می دهد که این محصول برای خانه شما مناسب است. 

دستگاه تصفیه آب دیجی کالا شاید نسبت به فروشگاه های دیگر پر فروش باشد. البته این مسئله به خاطر شهرت این شرکت در زمینه فروش آنلاین است. اما مشتریان آن از سطح رضایت بالایی برخوردار نیستند. آیا می دانید دلیل آن چیست؟ 

بدون دریافت مشاوره و اطلاع دقیق از مشخصات یک دستگاه تصفیه آب، چطور می خواهید مناسب ترین دستگاه را خریداری کنید. تنها چند خط نوشته به شما نمی گوید که کدام دستگاه مناسب نیازهای شما است. در حالی که در تعمیرتو کارشناسان خبره و باتجربه همواره آماده پاسخگویی به سوالات عادی و تخصصی شما هستند. آنها  درباره انواع مدل های دستگاه تصفیه آب مشاوره رایگان می دهند. 

دیجی کالا با فروش اینترنتی کالاهای متنوع، نقش مهمی در بازار ایفا می کند. آسایش و راحتی بسیاری را برای مشتریان فراهم آورده است. اما به نظر شما بهتر نیست برای خرید یک دستگاه تصفیه آب، از شرکتی خرید کنید که سالها سابقه فعالیت تخصصی و حرفه ای در این زمینه دارد. 

امروزه تعمیر تو امکان خرید اینترنتی را با ارائه شرایط بسیار مطلوبی برای مشتریان فراهم آورده است. هر زمان که بخواهید می توانید با تعمیر تو تماس گرفته و اطلاعات کاملی درباره انواع دستگاه های تصفیه آب و دستگاهی مناسب برای مصرف خود را دریافت نمایید. 

ارئه خدمات پس از فروش در تعمیرتو

یکی از موارد مهم در زمان خرید یک کالا، خدمات پس از فروش است. آیا دیجی کالا می تواند خدمات پس از فروش برای دستگاه تصفیه آب ارائه دهد؟ پاسخ مشخص است، خیر. اما در تعمیرتو تمامی مشکلات و عیوب مربوط به دستگاه های تصفیه آب توسط متخصصین برطرف می شود. 

نام شما در زمان خرید در سامانه شرکت ثبت می شود و بر آن اساس برنامه کاملی برای دستگاه شما آماده خواهد شد. در زمان نصب این برنامه خدمات پس از فروش همراه با سایر تجهیزات ارائه می گردد. 

بدین ترتیب در صورت بروز هر گونه ایراد و خرابی، تعویض فیلتر، سرویس سالانه، با خیالی آسوده تنها کافیست با تعمیرتو تماس بگیرید. تعمیرتو تا چندین سال خدمات پس از فروش برای محصولات و خدمات خود ارائه می دهد. در صورتی که دیجی کالا گزینه ای به نام خدمات پس از فروش ندارد. 

ارسال و نصب رایگان دستگاه توسط تعمیرتو 

یکی از معضلات خرید دستگاه تصفیه آب، حمل و نقل آن برای مشتریان است. به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی فعال در این راستا به مشتریان خود خدمات ارسال کالا را پیشنهاد می دهند. اما بسیاری از آن و از جمله دیجی کالا از مشتریان خود بابت حمل و نقل دستگاه تا درب منزل هزینه دریافت می کنند. شرکت تعمیرتو ضمن فروش آنلاین بهترین و محبوب ترین انواع دستگاه های تصفیه آب، امکان ارسال رایگان را برای مشتریان فراهم آورده است. 

علاوه بر ارسال رایگان، هیچ گونه هزینه ای هم بابت نصب دستگاه تصفیه آب تعمیرتو پرداخت نخواهید کرد. در صورتی که شما برای نصب دستگاه تصفیه آب دیجی کالا مجبور هستید با شرکت ارائه دهنده خدمات تضمینی تماس بگیرید. آنها نیز به خاطر نصب این دستگاه هزینه ای را دریافت می کنند. یا اینکه برای ارائه خدمات نصب در زمان خرید باید هزینه بیشتری را بپردازید. با خرید یک دستگاه تصفیه آب از تعمیرتو بدون نگرانی از مسائل جانبی و پرداخت هزینه اضافی، سلامت خود را تضمین می کنید. 

ارائه خدمات مداوم و منظم 

یکی از مشکلات خرید از دیجی کالا، عدم موجودی محصولات است. برای خرید دستگاه تصفیه آب مد نظر خود باید ساعت ها در بین گزینه های متفاوت بگردید. در نهایت به شما می گویند که این گزینه در انبار موجود نیست. 

مجبورید مدتها صبر کنید تا گزینه مد نظر موجود شود و سپس دستگاه تصفیه آب خود را خریداری کنید. حال آنکه در تعمیرتو هر ساعت و هر روز هفته به مشتریان خدمات رسانی می شود. دستگاه ها همیشه موجود هستند و مشاوره رایگان برای خرید دریافت می کنید.

لوازم جانبی و فیلترها

اصل بودن لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب، نقش مهمی در سلامت و کارایی این تجهیزات ایفا می کند. تعمیرتو در کنار نصب رایگان دستگاه تصفیه آب، شیر رایگان آب تصفیه را نیز ارائه می دهد. 

از طرفی یکی از نکات مهم در رابطه با دستگاه تصفیه آب، تعویض به موقع فیلترها، نگهداری و سرویس به موقع قطعات است. بنابراین دسترسی به فیلترها، اطلاع از جزئیات آنها برای خریداران دستگاه های تصفیه آب ضروری است. تعمیرتو تمامی فیلترهای دستگاه را تا چندین سال با کیفیت اولیه و اصل تأمین می کند. 

این گونه خدمات برای کالایی که سلامت انسان را تأمین می کند ضروری است و تنها در یک مرکز تخصصی قابل ارائه می باشد. با این تفاسیر تا به حال متوجه شده اید که چرا خرید دستگاه تصفیه آب تعمیرتو منطقی تر و رضایت بخش تر از خرید دستگاه تصفیه آب دیجی کالا است. 

tamireto2020
ارسال دیدگاه